Technologia Fold™

W rozmowach z rodzicami i opiekunami, łatwo jest dostrzec, że kluczową funkcją ułatwiająca ich codzienne życie jest sposób składania. Jedno jest pewne wózek 2w1 musi być praktyczny i funkcjonalny.

Czy wózek 2w1 łatwo się składa?
Do jakiego najmniejszego rozmiaru się złoży?
Czy lekka spacerówka zmieści się w moim samochodzie?
Czy wózek 2w1 łatwo się składa po wyjęciu z bagażnika?

Nasz zespół inżynierów Larktale skupia się na opracowywaniu unikalnych, przemyślanych i opatentowanych rozwiązań. Każdy nasz wózek 2w1 pomaga rozwiązać te odwieczne pytania. Pozwól nam pokazać Ci magię tego wszystkiego - zapraszamy Cię do świata "Technologii Fold".

SpaceFrame Technology logo


Przez ponad trzy lata pracowaliśmy nad wdrożeniem, testowaniem  i międzynarodową rejestracją projektu jakim jest unikalna technologia SpaceFrame™ z opatentowanym mechanizmem składania / blokowania. Dzięki tehchnologii SpaceFrame™ lekka spacerówka chit chat szybko i kompaktowo składa się na płasko, a dzięki zastosowaniu nylonu zawierającego włókna z odzysku przy tworzeniu ramy wózka spacerowego, byliśmy w stanie sprawić, że wózek 2w1 jest niewiarygodnie lekka.  Ergonomiczna konstrukcja wózka sprawia, że ta lekka spacerówka wygląda niesamowicie, jest super mocna, składa się szybko i do niewielkich rozmiarów, oraz jest lekka do przenoszenia. 

Naszą technologię SpaceFrame™ wykorzystaliśmy w lekka spacerówka chit chat.

Compac3 Technology Logo


Zgodnie z założeniami Larktale, nasza technologia Compac3 została zaprojektowana tak, aby wózek 2w1 pasował do Twojego świata, bagażnika, szafy i stylu życia.  Opatentowana konstrukcja Compac3 pozwala, na złożenie w 3 bardzo prostych i szybkich krokach. Sprawiając, że lekka aluminiowa rama wózka staje się ultra-kompaktowa i wygodna do przewożenia. Wózek 2w1 zaprojektowany jest tak, aby ułatwić życie, umożliwia rodzicom i opiekunom jego składanie i rozkładanie w kilka sekund. Złożona lekka spacerówka osiąga wyjątkowo kompaktowe rozmiary: 60x34x66 cm przy wadze zaledwie 9,5 kg.

Naszą technologię Compac3 zastosowaliśmy w wózku spacerowym Coast.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl