O nas

NARODZINY POMYSŁU NA LEKKI WÓZEK SPACEROWY

Larktale powstał z idei rodziców, którzy doświadczyli radości z wychowywania dzieci. Nasz zespół (ludzie z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji wózków) skupił się na innowacyjnych lekkich wózkach, które dobrze wyglądają, rozwiązują problemy i ułatwiają życie. Nasza strategia bycia innym i lepszym widoczna jest w całym procesie projektowania, rozwoju i produkcji. Dzięki nienasyconej pasji do produktu, wrodzonej dbałości o szczegóły i chęci pomocy rodzicom i opiekunom, nasz oddany zespół skupił się na stworzeniu gamy lekkich wózków spacerowych oraz systemów wózków 2w1 - spacerówka i gondola w jednym, a także akcesoriów do wózków, które są bezpieczne, łatwe w użyciu, świetnie wyglądają i sprawiają, że ludzie się uśmiechają. Ducha marki ucieleśnia nasza nazwa. Larktale to połączenie dwóch słów:

LARK – to synonim zabawnej wyprawy czy przygody oraz TALE: czyli ekscytująca opowieść.

W rezultacie Larktale już poprzez swoją nazwę pomaga tworzyć zabawne, dające dużo frajdy historie. Historie, które tworzymy wspólnie z dzieckiem. Dzięki surowym standardom bezpieczeństwa i zamiłowaniu do szczegółów, flagowe wózki: lekka spacerówka chit chat® oraz wózek 2w1 spacerówka i gondola - coast™ wpisują się w świat aktywnej mamy czy taty, którzy pędząc przez życie, nie musza zwalniać tempa dlatego, że pojawił się bobas.

ZACZĘŁO SIĘ OD ROZMÓW - JAKI JEST NAJLEPSZY WÓZEK SPACEROWY

Podróż rozpoczęliśmy w 2012 roku, rozmawiając z rodzicami o ich wózkach. Powiedziano nam, że chcą, aby ich wózek dla dziecka wyglądał świetnie i był bardzo zwrotny, mocny i lekki. Chcieli cech konstrukcyjnych, które miały duży wpływ na ich życie. Było również bardzo jasne, że każdy chce, aby wózek spacerowy po złożeniu zajmował mniej miejsca. 

BEZPIECZEŃSTWO WÓZKÓW SPACEROWYCH

Podczas trzyletniego etapu projektowania i rozwoju zidentyfikowaliśmy cechy wózków, które były najbardziej istotne dla rodziców i upewniliśmy się, że wyprodukowaliśmy je, spełniając i / lub przekraczając rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa. Każdy element naszych wózków spacerowych został indywidualnie wykonany z nieustanną dbałością o szczegóły. Rezultatem tej podróży są dwa charakterystyczne lekkie wózki dla dziecka światowej klasy.

CO NAS INSPIRUJE

Koncentrujemy się na inspirującym, łatwym stylu życia, pomaga to nam skupić się na drobiazgach, które mają duże znaczenie. Produkty Larktale pozwalają rodzicom wyjść na świat i tworzyć niezapomniane historie. Larktale to innowacyjna marka wózków i akcesoriów do wózków, które naprawdę pasują do Twojego świata.

FLAGOWE PRODUKTY

Wózek 2w1 coast™ to pierwszy produkt Larktale - stylowy, wielofunkcyjny wózek wykonany w opatentowanej technologii Compac3™, która pozwala lekkiej aluminiowej ramie złożyć się do ultra-kompaktowego rozmiaru. Wózek spacerówka i gondola w jednym. Posiada niesamowicie lekką ramę, a gondola ma unikalny system składania na pół.

Lekki wózek spacerowy autofold™ możesz używać od urodzenia do końca okresu wózkowania czyli około 4 lat. Wózek autofold™ wyposażony jest w m.in. rozkładane na płasko oparcie, dużą budkę i pałąk z tacką na przekąski. Wyróżnia go innowacyjny system szybkiego składania jednym pchnięciem.

Lekka spacerówka chit chat® - kompaktowa ekologiczna spacerówka, wykonana w opatentowanej technologii SpaceFrame™ przy użyciu nylonu, który nadaje się do recyklingu, tworząc lekką, a jednocześnie niezwykle mocną ramę. Ergonomiczna konstrukcja stworzona tak, aby łatwo się składał, manewrował służąc jako wózek do podróży ale także do codziennych spacerów.

 

Wyłączny dystrybutor marki Larktale:

Blue Ocean Sp. z o.o.
Ul. Borowiecka 71E, 04-871 Warszawa

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl