Odstąpienie od umowy
Odstąpienie od umowy zakupu lekkiej spacerówki lub wózka spacerowego w sklepie internetowym Larktale jest możliwe zgodnie z obowiązującym prawem konsumenta. Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt nie spełnił Twoich oczekiwań lub okazał się niesprawny, masz prawo złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.

Aby dokonać odstąpienia od umowy, wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej lub przesłać do nas oświadczenie w dowolnej formie pisemnej. Pamiętaj, że lekka spacerówka lub wózek spacerowy powinien być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu wraz z kompletem akcesoriów i instrukcją obsługi.
 
Odeślij nam produkt oraz wypełniony formularz zwrotu  i ewentualnie paragon na adres:
Larktale/Alebazi Sp. z o.o.
 
 
ul. Zdrojowa 19,
05-090 Wypędy
 

ISTOTNE INFORMACJE:

1. Istnieje możliwość odstąpienia od umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musisz poinformować nas o decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).
Można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (dołączony do przesyłki lub do pobrania ze strony).
2. Koszty zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. 
3. Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
4. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku zakupu towarów wyprodukowanych wg specyfikacji Klienta, np haft z imieniem LUB jeśli zakupiony produkt jest dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 
 
Zapewniamy, że każde odstąpienie od umowy zostanie przez nas traktowane indywidualnie i z najwyższą dbałością o Twoje prawa jako konsumenta. Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z odstąpieniem od umowy lub masz dodatkowe pytania na temat lekkiej spacerówki lub wózka spacerowego, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl